Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Płociczno

Płociczno, warmińsko-mazurskie

  • 179 000 zł
  • 3 002 m²
  • 59,63 zł/m²

Zdjęcie

Marta Gamaradzka

Skontaktuj się

Działka rolna Płociczno

Płociczno, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

179 000 zł

3 002 m²

59,63 zł/m²

Działka rolna Płociczno

Zaktualizowane: 13 maja 2026

179 000 zł 3 002 m² 59,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (59,63 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 3 002 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 104m; szerokość: 28m
  •   z dojazdem, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana położona w malowniczej miejscowości Płociczno o powierzchni 3002 m², z bezpośrednią linią brzegową Jeziora Kniewo. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, kontaktu z naturą oraz miejsca na wymarzony dom lub rekreacyjną inwestycję na Mazurach.

Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach około 28 x 104 m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu. (...)

Agent

Marta Gamaradzka

573 721...

573 721 401

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Gamaradzka

573 721...

573 721 401

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Gamaradzka

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości