Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Płociczno

Płociczno, warmińsko-mazurskie

  • 640 000 zł
  • 6 200 m²
  • 103,23 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Bezubi...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Płociczno

Płociczno, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

640 000 zł

6 200 m²

103,23 zł/m²

Działka inwestycyjna Płociczno

Zaktualizowane: 8 maja 2026

640 000 zł 6 200 m² 103,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 640 000 zł (103,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: inwestycyjna, 6 200 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 32m; szerokość: 220m; teren pochyły, zabudowana
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

** MAZURSKIE SIEDLISKO Z POTENCJAŁEM I WIDOKIEM NA JEZIORO, LASY, ŁĄKI * 6294 m² PRZESTRZENI DO SPEŁNIANIA MARZEŃ **

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda.
I są takie, które od pierwszej chwili uruchamiają wyobraźnię.
To miejsce należy do tej drugiej kategorii. (...)

Agent

Agnieszka Bezubik-Miodowska

502 746...

502 746 937

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 746...

502 746 937

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości